Services (8.x-4.0-beta4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
