Services API Key Authentication (3.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Name
ca: Nom

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Machine Name
ca: Nom màquina
