Services API Key Authentication (3.0.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Name
sv: Namn

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
