Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
