Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
