Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
