Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
