Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: API Key
lt: API raktas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
