Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: API Key
ru: Ключ API

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Machine Name
ru: Машинное имя
