Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Name
ta: பெயர்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
