Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
