Services API Key Authentication (4.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Machine Name
tr: Makine Adı
