Services API Key Authentication (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Machine Name
et: Masinnimi
