Services API Key Authentication (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Api key
nl: Api-sleutel

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
