Services API Key Authentication (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
