Services API Key Authentication (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: API Key
ro: Cheie API

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Machine Name
ro: Nume mașină
