Services API Key Authentication (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
