Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Location
is: Staðsetning

en: Current
is: Núverandi
