Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы
