Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad
