Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Browser
sq: Shfletuesi
