Session Inspector (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: Current
tr: Şu anki

en: ago
tr: önce

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: @name format: @date
tr: @name biçimi: @date
