Session Inspector (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ
