Session Inspector (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: Current
nl: Huidige

en: ago
nl: geleden

en: Testing
nl: Tests

en: Sessions
nl: Sessies

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date
