Session Inspector (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Location
cy: Lleoliad

en: Current
cy: Cyfredol

en: Testing
cy: Profi
