Session Inspector (1.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: Current
et: Praegune

en: Browser
et: Brauser

en: YES
et: JAH

en: Testing
et: Testimine

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date
