Session Inspector (1.0.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: Current
hu: Jelenlegi

en: ago
hu: óta

en: Browser
hu: Böngésző

en: YES
hu: IGEN

en: Testing
hu: Tesztelés

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: @name format: @date
hu: @name forma: @date
