Session Inspector (1.0.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Unknown
az: Naməlum

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: Current
az: Hazırkı

en: Browser
az: Brauzer

en: Testing
az: Test
