Session Inspector (1.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Unknown
be: Невядомы

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Current
be: Бягучы

en: Browser
be: Браўзер

en: Testing
be: Тэставанне
