Session Inspector (1.0.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: Current
cs: Aktuální

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Testing
cs: Testování

en: @name format: @date
cs: Formát @name: @date
