Session Inspector (1.0.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
