Session Inspector (1.0.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Location
am: ቦታ
