Session Inspector (1.0.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Location
hi: स्थान

en: Current
hi: मौजूदा

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Testing
hi: परिक्षण

en: @name format: @date
hi: @name प्रारूप: @date
