Session Inspector (1.0.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Location
mn: Байрлал

en: Browser
mn: Хөтөч
