Session Inspector (1.0.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Date format
pt: Formato de data

en: Custom
pt: Personalizado

en: Location
pt: Localização

en: Current
pt: Atual

en: Browser
pt: Navegador

en: Testing
pt: Testando

en: @name format: @date
pt: @name formato: @date
