Session Inspector (1.0.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Timestamp
ru: Время

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Date format
ru: Формат даты

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: Current
ru: Текущий

en: ago
ru: тому назад

en: Browser
ru: Браузер

en: YES
ru: ДА

en: Testing
ru: Тестирование

en: Sessions
ru: Сеансы

en: @name format: @date
ru: Формат @name: @date
