Session Inspector (1.0.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Unknown
sv: Okänd

en: Date format
sv: Datumformat

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: Current
sv: Nuvarande

en: ago
sv: sedan

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Testing
sv: Test
