Session Inspector (1.0.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: Location
af: Ligging
