Session Inspector (1.0.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Location
ar: الموضع

en: Current
ar: الحالي

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: @name format: @date
ar: @name نمط: @date
