Session Inspector (1.0.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: Browser
ast: Restolador

en: Testing
ast: Prebes
