Session Inspector (1.0.4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: Current
ca: Actual

en: ago
ca: fa

en: Browser
ca: Navegador

en: Testing
ca: Proves

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date
