Session Inspector (1.0.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Location
gu: સ્થાન

en: ago
gu: પહેલા
