Session Inspector (1.0.4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: Location
it: Posizione

en: Current
it: Corrente

en: Testing
it: In fase di test

en: @name format: @date
it: Formato @name: @date
