Session Inspector (1.0.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Location
ku: شوێن

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
