Session Inspector (1.0.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: Current
lt: Dabartinis

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Testing
lt: Testavimas

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
