Session Inspector (1.0.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Current
oc: Actual

en: ago
oc: i a

en: Browser
oc: Navigador

en: YES
oc: ÒC

en: Testing
oc: Tèst
