Session Inspector (1.0.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: Current
pl: Bieżący

en: ago
pl: temu

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: YES
pl: TAK

en: Testing
pl: Testowanie

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date
