Session Inspector (1.0.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Unknown
sl: Neznan

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Testing
sl: Testiranje
