Session Inspector (1.0.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Location
vi: Vị trí

en: Current
vi: Hiện thời

en: ago
vi: trước

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Testing
vi: Kiểm tra
