Session Inspector (1.0.5) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
